Asukoht

Tallinna külje all paiknev Rae vald on üks kiirema arengu ja suuremate maastikumuutustega piirkondi. Lõunapoolsetes külades on säilinud traditsiooniline hajaasustus, kuid mida enam Tallinnale lähemale, seda enam iseloomustab asulaid ja külasid moodne linnakeskkond. Soodne geograafiline asukoht ja ettevõtluskliima on teinud Rae vallast ettevõtjate jaoks atraktiivse piirkonna. Enam kui 1000 siia registreeritud ettevõtet on mõjutanud kohalikku tööhõivet. Rae valda rajatakse Euroopa suurimat elamusspordikompleksi.

Rae vald on soositud elupaik, aastal 2015 küünib elanike arv pea 15 400-ni. Valla Peetri piirkonda ehitatakse plaanide kohaselt 2016. aastaks uus koolimaja. Kavandatav kool koosneb kolmest omavahel ühenduses olevast osast, millest üks on spordikompleks.

Rae valla lähinaabrid on põhjas ja kirdes Tallinna linn, idas Jõelähtme, kagus Raasiku, lõunas Kose ning edelas ja läänes Kiili vald.

Ligipääs hoonele on Vana-Tartu maanteelt. Kümneminutilise autosõidu kaugusel asuvad Tallinna ringtee, lennujaam, Jüri ringtee.

Peetri United Motors: 550 m
Peetri Selver: 3,7 km
Lennujaam: 5,5 km
Ülemiste keskus: 6,3 km
Jüri ringtee: 7,5 km
Jüri: 8,1 km
Kesklinn: 9,3 km
Balti jaam: 11 km
Muuga sadam: 25,5 km